חלומות ופנטזיות – אהבה והכרויות

פדופיליה

פדופיליהגם פדופילים חולמים. הם קבוצה של סקס מיוחד, מחלה שעדיין המחקרים לאר בטוחים מה הסיבה שגורמת לאנשים שנראים נורמאליים לסבול ממחלה זאת. היסטוריה בטיפול ארוך ביחסיו עם נשים. רבים לא היו יחסים הטרוסקסואל הבוגרים חיים נורמליים. מהתוקפים מטיבט הם יותר אימפולסיבי, נונקונפורמיסט , ביזארי, מבולבל, , והאשים מחלות פסיכוסומאטיות. לפדופילים יש אישיות פסיבית-אגרסיבית עם תחושות של נחיתות, תלות חזקה. ביותר מ- 50% של המקרים, התעללות מינית לא מבודד, אך נמשכת לאורך זמן, החל שבועות שנים.

יש רבים של ו- פסיכו-סקסואלי כח הכרויות גייז פחמימה חמור, ובאובדן במסגרת התוקפנות. התוקף יכול לייצר בזקפה, שפיכה, או לא מתאים אימפוטנצה בסוף. התוקפנים המיניים מוגדרות לעיתים קרובות חולים בדיחות או אסירים “מודל” במהלך אשפוז או ניסיונות שלהם. הם המנוצלות ושלווה מחוץ שלהם בפעילות מינית. החברה שוב חשוף לסיכון, עם זאת, כאשר אלה הם מכניסים של חופש התוקפן יימצאו בסביבה שבה האישיות שלהם, חוסר כבוד של לא מתאים יחסי מין ללא מילוי גורמת פסיכו-סקסואלי הזיקפה. סקס מרפאה לעתים נדירות מהתוקפים.

למרות ילדים לייצג 60% של קורבנות של תוקפנות מינית, במקרים רבים נשארים לא ידוע מפני תוקפנות שלו להתרחש בסביבת המשפחה משויכים קונגולזי בלתי אלימה, גילוי עריות, לא מדווחים. רק שלו תוקפנות מתוך מחוץ הבלוק, אכזרי יותר, אשר מהווים מעשי אונס, ידועים. הגיל הממוצע של קורבנות כפוף הוא 11 שנים. הרוב הבנות, 85% מהם יודעים התוקפן שלהם. למעשה, גיל הנפוץ ביותר בו הם הופכים לקורבנות של הוא בין 4-8 שנים, גילוי עריות מתרחשת לעתים קרובות ביותר בין 10-14 שנים; 80% הם תורתו בלתי אלימה, % 20 הנותרים מלוות אונס, ברוטאלי, גור או אפילו פשע; 30-50% התוקפן הם שכנים, חברים או קרובי משפחה. רק 15% הם זרים גמורים לקורבנות. כאשר הוא יודע את הקורבן, תוקפנות הפדופיל הוא בדרך כלל חוזר על עצמו, ו לא יתגלה על ידי הרשויות. שינויים פסיכולוגיים של הקורבן עמוקים הרבה יותר ודורשים טיפול פסיכולוגי ארוך טווח.

היחסים, מתחילים בדרך כלל הראשון נולד של המין רקעים הנשי, כאשר הוא מגיע לגיל 8-10 שנים, בתדירות הגבוהה ביותר ועד לגיל ההתקנה. אם יש בת שנייה, התנהגות הכרוכים בגילוי עריות יהיה פתוח אליו. מדי פעם, הוא אישר את גילוי עריות, בתקופת ההתבגרות. נפגעי גילוי עריות יכול זה היסטריה, פוביות, התאבדות, התנהגות פסיכוטיות. נערות אלה, אשר הגיעו לגיל הבגרות המינית. בעוד אונס וקונגולזי מייצג את תפקוד של הקהילה, גילוי עריות הוא בעיה המתרחשת עקב תקלה. נפגעי גילוי עריות יש להתייחס בזהירות ועם המעורבות של משפחות שלמות בתרפיה, אחרת להישאר, עשויים להופיע מחדש גילוי עריות או אחרים הזיקפה.

אונס מלווה באלימות, 10-46% הקורבנות עם פציעות משניות ו- 4-15% של פציעות קשות. טראומה פיזית אל הראש, הפנים מופיע, צווארו, בית החזה, הגפיים, כאשר אנגלית הקורבן נפגעת במהלך הקרב, מקושר עם התוקפן. הפציעות לכלול חבורות, משנית. הם ההגנה של הקרבן הבא הוא ניסה להגן על בעיטות לפנים בית החזה. פציעות כאלה צריך להיות צלם ומתוארות בדיוק על-ידי הרופא שביצע את הגילוי. ראשית לחבלות הפיזיות, כולל שברים, מוחי, , שבר גולגולת מחייב אשפוז קורבן. העובדה טראומות פיזיות נוסעים בתדירות גבוהה, ומי ייתן תוצאה אפילו במוות אישר כי אונס הוא, ראשית, מעשה האלימות שבו המין משמש ככלי נשק.

משנית מובחנות ב- 80% של קורבנות של תוקפנות מינית, במקרה של בשחיקה, או לנרתיק. רוב הם חיצוניים. לעיתים קרובות, הגניטלי חתונה מובחנות, גם בהיעדר של נוזל הזרע או. אלה הם מלווה וכואב מאוד מדממים מינימלית. בעת קורבנות אונס, ייחודי מציג עם פציעות לאלה פיזית, מינית, המהווים סימני אקוטית בדרך כלל לא נושא כרונית, או גילוי עריות, הגניטלי. קורבנות ניתן להציג של, אצבע נרחב הלטראלי או לחצים משני או אובייקט אחר.