חלומות ופנטזיות – אהבה והכרויות

סיפורי אהבה

סיפורי אהבהמה שאני שאספר לכם במונחים אלה הוא אמיתי מאוד, אינו דמיון ולא מדובר על סיפורי אהבה כפי יש כאלה שיכול לחשוב. לספור אם תשאלו מדוע מחדש שמקיפים את זה פשוט אני ממתין כדי לספר מחדש מאחר שהם נשואים אתם יודעים איך זה עם המשפחה. זה התחיל בחודש יוני כאשר אשתו של אחי שאל אותי כדי כל הדרך במרכז המסחרי של אירופה כדי לעשות משהו עבור שלה לקניות בחנות, טוב ממני בגלל בעלה יצאה לחו ל כדי לעבוד וצריך להתמודד רק עם החנות.

אז הלכתי לטייל עם המכונית שלי, אני עושה את המצרכים שנזקק ומתחילים לשכן איפשהו בטרנסילבניה. ללכת לעבר אני כמה היא איזו היא חייכה. בתמורה התחלתי השני לעשות כל מיני הצעות, אבל זה רק סרטים לצפייה ישירה. על הכביש כמעט תפסנו את הערב, עצרנו לאכול במקום ביומני הרישום. אכלנו במסעדה שהיה מעל, מוטל. לא אחת ולא השני שהלכתי על הקבלה, אני מטופל עם, שכרתי חדר במשך 3 שעות, לי ואני סיפרתי את החדר לאחר הזמנתי אותה למעלה. בהתחלה אני היה מרוגז מדי על-ידי ה אך לאחר אס אני עדיין שותה יחד בכל פעם משהו קיבל.

כך הגעתי בחדר והיא סיפרה לי כי הוא רוצה להפוך לזונה כמו בחוץ היה חם מאוד. הזנת לבקתה, לאחר מספר דקות הצטרפתי, אני בחדר מקלונים ואני שאל אותה אם צריך משהו והיא סיפרה לי את התשובה כפי שונא כדי ‘ בגב. אני כך חיכיתי. בעטתי את החולצה, משכתי את הדלתות של מקלחת, התחלתי של בגב, בזמן הזה היא התחילה נאנח תענוגות ואני יש המשכתי עד שהגעתי עם שלה שדיים גדולים, עשוי טוב , לעזוב עם פטמות גדולות החתול הקטן השנייה יער עצמאי. ביטלתי את המים במקלחת קיבלתי אותה בזרועותיי, נסעתי אותו בחדר על המיטה.שם התחלתי חם. על שפתי, הצוואר, ואז אני הגיע עם השפה מחלצותיהן אט-אט על הטבור עד שהגעתי אל הפות שלה עדיין רטוב לאחר המקלחת, אך זה לא לקח זמן רב וזה היה הכל החל להרטיב את הריגוש סיסמית. אני ליקק לה בה מעט השמנוני, עלה, כי אומר כי סרטונים הוא סיים לקרוא אותו. לאחר מכן הוא אמר לי, רוצה חזרתי לשירות שלי אני מתכוון לעשות והיא לי מין אוראלי, שאליו לא היו לי שום דבר העיר. אומר כי אני מעולם לא נתן את מהחלומות אך בכללה, היא לא עם כל אחת מהנשים שביצעת. כאשר מתקרבים לנקודת הזמן שלו אמר, אך היא לא רצה לצאת בכלל הזין שלי בפה שלך כך שאני חייב לסיים אותה פה, היא עם כל שפה לנקות את כל זרע עד שעזבתי את פולה.

לאחר זמן מה מרגיעה הכרויות אנו היציאה ו מה אמרתי בוא טוב יותר תאריך היא קיבלה מהר מאוד, אבל הפעם אגיד את זה בין מוזיאון טייט, שלה, , עבודה שבוצעה היטב עם כל דבר- הוא מבקש ממני לתת בדרך בה שאף אחד תחת מעולם לא עשה בה כל עוד הוא רצה את זה, אין לי הרבה על מחשבות וכך עשיתי. מאז מעולם לא עשו זאת כל פעמים השני אך הלאה לברוח בלי שאף אחד לדעת.