חלומות ופנטזיות – אהבה והכרויות

טיפול מיני

טיפול מינייש אנשים שעבורם הסקס הוא אורח חיים ורוב הזמן שלהם מקדשים רק על מחשבות של סקס. אין להם מישחקים אחרים כי מרגע שהתעוררו בבוקר אנ שים אלה כבר מסתכלים איך נראה להם הזין ואומרים לו בוקר טוב, מלטפים אותו באהבה כי הוא בעצם החבר הטוב ביותר שלהם. לאנשים כאלה קשה למצוא בת זוג כי הם אוהבים רק את הבולבול שלהם ולא מסוגלים ולא יודעים מה זאת אהבה אחרת. במצבים אלה אפשר לנסות אתר הכרויות כדי להכיר אנשים חדשים.

אומרים שיש הכרויות דיסקרטיות ומי שמחפש שם אהבה יש להם ראש כחול או שהסכל שלהם נמצא בזין והאמת לא רחוק מביטויים האלה. הם מסוגלים להזדיין כמה פעמיים ביום או יותר נכון לאונן כי אצלם אוננות היא דרך חיים. הם מקבלים זיקפה מכל דבר ומיד חייבים לספק לעצם את הצרכים. אם הדבר קורה בבית אז יהיה להם נעים יותר כי יכולים לעשות ביד בכיף ואפילו להשתמש בוסלין או בבובת מין. אם הזיקפה תופסת אותם מחוץ לבית הם חייבים למצוא מקום ומידי. ואם לא מצאו אז אפשר לשחק פינג-פונג כיס – אוננות עם היד בכיס…
מי שיכולה לעזור להם זאת סקסולוגיה אבל הביעה שאנשים אלה לא ממש מודעים לבעיה שלהם ולא הולכים בדרך כלל לבד לקבל טיפול מיני.

האם אנשים כאלה מסוכנים? כן, כי הם מסוכנים לעצמם כי הורסים את את הבריאות שלהם. הם לא מסוגלים להתרכז בשום עבודה רצינית למרות שחלקם יש להם את הכישרונות האינטלקטואליים לתפקד ברוב המקצועות.
האם אנשים אלה מסוכנים לציבור? כן ולא כי הכל זה אישי ואין לדעת מה קרוה להם במצבים מסוימים. אין ספק שאנשים כאלה חייבים טיפול סקסולוגית וגם טיפול פסיכולוגי כדי לצאת מהטראומה ולהתחיל להתנהג בצורה נורמאלית.